OBUDŹ W SOBIE
BOHATERKĘ

Coaching dla zapracowanych mam
oraz wsparcie na drodze do całkowitego spełnienia

POZNAJ MNIEZOBACZ OFERTĘ

Cześć!

Nazywam się Sylwia Bujko

Pomagam kobietom łączyć macierzyństwo i pracę tak, aby czuły się spełnione. Wspieram je w świadomym wychowywaniu dzieci i w ambitnym rozwoju kariery.

Odbierz prezent:

Jestem Przewodniczką. Przeprowadzam przemęczone mamy do życia ich marzeń, w którym rozpiera je energia i czerpią z każdego dnia pełnymi garściami.

Możesz mieć piękne macierzyństwo ORAZ realizować swoje ambicje zawodowe. Możesz stać się Bohaterką swojego życia. Pomogę Ci obudzić Ją w sobie, abyś zaczęła wreszcie żyć życiem, na które zasługujesz!

Dlaczego to robię? Przeczytaj w zakładce „O mnie” i poznaj mnie bliżej…

 

Dlaczego coaching…

Coaching to forma rozwoju osobistego, dzięki której wytyczasz cel, działasz i wprowadzasz zmiany, jakich potrzebowałaś.

Jako Twój coach przeprowadzam Cię bezpiecznie przez proces zmiany. Otrzymujesz moje wsparcie na każdym jej etapie. Z coachingiem osiągasz swoje cele skuteczniej i zbliżasz się do takiego życia, jakim zawsze chciałaś żyć. Na jakie w pełni zasługujesz.

Z kolejnymi celami i nowymi wyzwaniami potrafisz zmierzyć się skutecznie, bo na coachingu dostajesz wędkę, a nie rybę. Po pełnym procesie ze mną wyjdziesz z nowymi umiejętnościami, na których skorzystasz Ty, Twoje dzieci i Twoi bliscy.

Rozwiniesz swoje skrzydła i zwojujesz świat – jeśli tylko zechcesz.

 

Pierwsza sesja…

Pierwszą sesję oferuję bezpłatnie. Jest to Gratisowa Konsultacja online (skype lub zoom), na której możemy się bliżej poznać, omówić Twoją kwestię, z którą przychodzisz i wspólnie zdecydować o dalszej współpracy.

Aktualnie oferuję coaching indywidualny online lub mailowo. Z doświadczenia i autopsji wiem, że są to wygodne formy dla Mam pracujących, które chcą dokonać zmian na lepsze w swoim życiu.

Oj… aktualnie brak wolnych terminów. Napisz do mnie z pytaniem o pierwszy możliwy termin…

 

Wsparcie coachingowe dla Ciebie

oferta

Coaching życiowy

Jest dla Ciebie, jeśli potrzebujesz odnaleźć się w nowych rolach, poukładać sobie życie z dziećmi, pracą, związkiem i czasem dla siebie.

Coaching kariery

Jest dla Ciebie, jeśli właśnie wracasz po urlopie macierzyńskim lub dłuższej przerwie na rynek pracy i szukasz na nim swojego miejsca. Albo gdy chcesz wznieść swoją karierę na wyższy poziom i potrzebujesz wsparcia w swoim profesjonalnym rozwoju.

Coaching rodzicielski

Jeśli potrzebujesz wsparcia w macierzyństwie, w wychowaniu dzieci, w budowaniu relacji z nimi lub chcesz na nowo odnaleźć się w swoim życiu po powiększeniu się Twojej rodziny.

„Człowiek zdolny jest zmienić świat na lepsze tylko wtedy, gdy jest to możliwe, może natomiast zmienić siebie na lepsze zawsze, gdy tylko jest to konieczne”

~Viktor E. Frankl

DLACZEGO CHCĘ OBUDZIĆ W TOBIE BOHATERKĘ

misja i wizja

Coaching dla pracujących mam to moja ścieżka serca. Pragnę zbudować społeczność pracujących spełnionych mam, które żyją w całkowitej zgodzie ze sobą i z innymi i jednocześnie potrafią zadbać o jakość swojego życia. Pragnę działać w imię rozwoju takiej społeczności kobiet, która pcha świat do przodu, która daje konstruktywny przykład dzieciom i buduje przyszłość tego świata. To jest dla mnie celem i spełnieniem!

Wierzę, że każda z nas może prowadzić piękne, szczęśliwe życie, jeśli wykona odpowiednią pracę nad sobą.

 

strefa wiedzy

najnowsze wpisy

Uważaj, co myślisz…

Uważaj, co myślisz…

Uważaj, co myślisz o sobie i innych, bo może się to spełnić… Czy znana maksyma „be careful what you wish for” naprawdę się sprawdza? Czy „samospełniające się przepowiednie” istnieją?

Credo Holimamy, czyli misja pracującej mamy

Credo Holimamy, czyli misja pracującej mamy

Na pytanie „kim jestem?” wolę dzisiaj odpowiadać bardziej poprzez to, w co wierzę i jak to odzwierciedlam w działaniu.   Wierzę w ludzi, w naszą moc tworzenia, w ogromny wpływ na nasze dzieci. Wierzę, że należy tę moc wykorzystywać mądrze i odpowiedzialnie....